Telefon

+90 533 568 47 10

Yukon Makine’nin düzenlediği gelenekselleşen yılsonu yemeği ve değerlendirme toplantısında, birçok önemli isim ve çalışanlarını yemekte bir araya getirdi.

Başiskele Karadenizliler Mahallesinde 3 yıldır hizmet veren Yukon makinenin Wellborn Luxury Otelde düzenlediği yemeğe Gazeteci, yazar Osman Tanburacı, ABM Şirketler grubu yönetim kurulu başkanı Hicran Bozkur’ta katıldı. Kusursuz ev sahipliğinin yapıldığı gecede sanatçı Umut Sülünoğlu’nun türküleri geceye renk katarak keyifli ve anlamlı bir gece yaşattı. Yukon Makine Kurucusu Esat Ulusoy, gecede yaptığı konuşmada, 2023 yılına dair değerlendirme yaptı gelecek yılki hedeflerini paylaştı.

HEDEFİMİZ YERLİ VE MİLLİ ÜRÜN ÜRETİMİ

Ulusoy yaptı konuşmasında şu sözlere yer verdi. Şirketimiz “Yerli ve milli ürün” üretim hedefi ile dünya devi şirketlere ödenen makine bedellerinin ülkemizde kalmasını sağlama tutkusu ile çalışmaktadır. “İskenderun Demir ve Çelik A.Ş., Habaş A.Ş., Erdemir Çelik A.Ş., Uslu Demir Çelik A.Ş., Koyuncu Sac Metal A.Ş., Başatlı Boru Profil A.Ş., Nikel Paslanmaz Ltd. Şti.” gibi sektörde önde gelen firmalar ile iş ortaklığı yapmaktayız. Firmamızın İş bitirme ve finansal takip konusunda oldukça titiz çalışmaktadır ve bu sayede sektörün önde gelen firmalarından talepler almaktadır. Kapasite imkanlarına göre karlılık potansiyelini öncelikle direrek seçtiği firmalara hizmet vermektedir; iş alma potansiyeli oldukça yüksektir. 2003 yılında Kanada Toronto’da kurulmuş olan Yukon Makine, 2012 yılından itibaren Türkiye’de hizmet vermeye başlamıştır. Yenilikçi tasarımları ve müşteri odaklı çalışmalarının yanında, sektördeki benzersiz konumunu güçlendirmeye devam ediyor. Donanımlı ve eğitimli  çalışanın yanında her geçen gün yıla oranla %25  iş gücü ve üretim kapasitemizde ciddi artışımız devam ediyor.  Firmamız makine imalat ve mühendislik sektöründe proje bazlı sözleşme mukabilinde Sac Kesme-Dilme ve Ütüleme hatları üretmekte.

1. Habaş İşbirliği

Bu yıl içinde gerçekleştirdiğimiz başarılı Habaş işbirliği, sektördeki gücümüzü artırdı. Stratejik ortaklığımızın, yenilikçi projeler ve kaliteli üretim anlayışımızla nasıl mükemmel bir sinerji oluşturduğunu görmek bizi heyecanlandırıyor.

2. TÜBİTAK Projeleri:

Yukon Makine olarak, teknolojik gelişmeleri desteklemek ve sektörde öncü olmak adına TÜBİTAK ile yürüttüğümüz projelerde elde ettiğimiz başarılar, Ar-Ge alanındaki gücümüzü bir kez daha kanıtladı. Bu projelerin, sektöre ve ülkemize katkı sağlamaya devam edeceğinden eminiz.

3. Gelecek Yıl Hedefleri:

Ulusoy 2024 yılında da büyüme ve sürdürülebilirlik hedeflerimiz doğrultusunda ilerlemeye devam edeceğiz. Yatırımlarımızı artırarak, inovasyon ve kalite standartlarımızı daha da yükseltmeyi amaçlıyoruz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, sektörde liderliğimizi sürdürmeye kararlıyız dedi. Yılbaşı yemeği ve değerlendirme toplantısında, sektör temsilcilerini bir araya getirerek, başarı dolu bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşattı. Yukon Makine olarak, iş ortaklarımıza, çalışanlarımıza ve destekçilerimize teşekkür eder, yeni yılda daha büyük başarılar ve mutluluk dolu günler dileriz dedi.