Telefon

+90 533 568 47 10

Hakkımızda

11+

Yıllık Deneyim
Hakkımızda

Hedeflerimiz

Yukon Makine

YUKON MAKİNE MÜHENDİSLİK MİMARLIK VE İNŞAAT SANAYİ DIŞ TİCARET LTD.ŞTİ olarak, üzerinde yaşadığımız gezegendeki doğal kaynakların sınırsız olmadığının bilincindeyiz. Kalkınma, ekonomik büyüme ve refah seviyesini yükseltme yolunda ilerlerken, tüm bireylerin en iyi koşullarda yaşamını sürdürmesini sağlamak, kaynakları ekonomik kullanmak ve geleceği tüketmeden yaşam kalitesi sağlamak öncelikli hedefimiz.

Değerlerimiz

Misyon & Vizyon

MİSYONUMUZ Demir çelik sektörü ve çelik servis merkezleri konusundaki uzmanlığımızla, yaşam kalitesini yükselten ürün ve hizmetler sunmak ve toplumun ekonomik, sosyal gelişimini üst seviyelere taşımak. VİZYONUMUZ Dünya çapında tanınan, lider bir mühendislik,tasarım ve imalat firması olmak.

ŞİRKETİMİZ

Değerlerimiz

YUKON 'kalite politikası' müşteri memnuniyetine dayanır. şirketin amacı, sipariş mektubunda belirtilen ilgili standartlara, teknik şartlara ve özel müşteri isteklerine uygun ürünler sunmaktır. müşteri memnuniyetinin kalıcı olması için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, gerektiğinde ürün geliştirme ve belgelendirme çalışmaları yapılır, kullanıcıyı bilinçlendirmek için eğitici kurslar düzenlenir, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiye alınarak düzeltici faaliyette bulunulur.

Sizi Dinliyoruz

Bize Ulaşın