Türkçe   |  English
Yukon Makine
Yukon Kurumsal Tüm Haberler
 
Yukon Kurumsal Yukon Makine EUROBLECH 2012 Fuarı’nda Yerini Aldı

07.11.2012

Yukon Makine EUROBLECH 2012 Fuarı’nda Yerini Aldı

 

Sac İşleme Teknoloji konusunda dünyanın en büyük platformunu oluşturan EUROBLECH 2012 gerçekleşti. 40 ülkeden yaklaşık 1400 katılımcının katıldığı fuarda Yukon Makine ’da yerini aldı.

 

Yukon Makine Genel Müdürü Esat Ulusoy EUROBLECH 2012 Fuarı’nı genel olarak şöyle değerlendirdi: “EUROBLECH 2012 FUARI genel olarak beklenildiği kadar verimli geçmedi. Avrupa’daki ekonomik krizin fuarı etkilediği, bu nedenle Avrupalı yatırımcı ziyaretçilerin sayısında yetersiz olduğu gözlemledik. Ayrıca fuarın Kurban Bayramı’na rastlaması Ortadoğu’da bulunan yatırımcıların da ziyaretlerini olumsuz yönde etkilemiştir. Bu olumsuzluklara rağmen EUROBLECH 2012 fuarında Türk katılımcı sayısı bugüne kadar ki en üst düzeyde olduğunu söyleyebiliriz. Türk makine sanayisinin tanıtımı konusunda Makine ve Aksamları İhracatçılar Birliği’nin yaptığı çalışmaların son derece olumlu sonuçlar vereceği kanaatindeyiz.  Bu çalışmalarda firmalar arası iletişim kopukluğu nedeniyle pek çok katılımcı Türk  firmanın konudan habersiz olduğu gözlenmesine rağmen fuarda yapılan görüşmeler sonucundan bundan sonraki yıllarda bu konunun da çözümlenerek daha verimli sonuçlar alacağını düşünüyoruz. Bu konudaki çalışmaları dolayısıyla Sevda Kayhan Yılmaz’a firmamız adına teşekkür ederiz”

 

Ulusoy, standlarını ziyaret eden yatırımcıların makine ve hatlarına oldukça ilgi gösterdiğini belirterek fuarı firmaları açısından şöyle değerlendirdi: “Firma standımızı ziyaret eden yatırımcılarla oldukça sıcak ilişkiler kuruldu. Ziyaretçimiz olan yatırımcılarla yaptığımız görüşmeler sonucunda birçoğu dilme ve boy kesme hatlarıyla ilgili teklif göndermemizi istedi. Özellikle hidrolik leveller makinemiz dikkat çekmiştir. Hidrolik leveller makinemiz lazer kesimden sonra deforme olmuş parçaların düzeltilmesi konusunda kullanıma çok uygun olması açısından çok beğenildi. Lazer kesim sonrası deformasyonun ülkemizde de lazer kesim yapan firmaların ana problemlerinden biri olduğu tespit edildi. Bu nedenle lazer kesim yapan firmaların bu sorunlarının  imalatını yapmış olduğumuz hidrolik levellerla çözümü konusunda görüşmeler yapmayı planlıyoruz.

Haber Linki:

http://www.kobistore.com/-1-5966-yukon-makine-euroblech-2012-fuarinda-yerini-aldi.html
Copyright © 2012
Yukon Makine

Web Tasarım & Programlama NEON YAZILIM